• Proje Adı : Miss Ege Güzellik Yarışması 2020
  • Yer : Merkez/Denizli
  • Tarih : 01.01.2020
  • Kategori : Devam Eden Projeler

Miss Turkey Org. 1980 yılından beri "Miss World", "Miss Universe", "Miss Supranational" ve "Miss International" yarışmalarının Türkiye lisans sahibidir. "Miss Turkey" yarışması dereceye giren dört güzelini, ülkesini temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara göndermektedir.

Bu bağlamda Miss Ege Güzellik Yarışması , 2011 yılından bu yana Kemal Akkaya organizatörlüğünde Miss Turkey Organisation'un Ege Bölgesi olarak, Türk insanının özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatmak amacını taşır.

Biz günümüz kadınının hayata dair hedefleri olan, kendini yenileyen, modern, akıllı ve güzel kadınlar olduğuna inanıyoruz. Miss Turkey tecrübesini yaşayan kızlarımız, bu karakteristik özellikleri, günlük hayatlarına taşımışlardır.

Dünya Güzeli seçilerek tarihe bir not düşenlerden bizimle paylaştığı tecrübeyi, başka profesyonel kariyerlere taşıyanlara kadar tüm "Miss Ege" finalistleri günümüz Türk kadınının en değerli örneklerindendir.


Diğer Projeler

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.